سالور پلاست

آیا میدانید بسته بندی پلاستیکی مفید است ؟


۱۳۹۹/۰۱/۲۸ ۱۴:۵۷ 177
آیا میدانید بسته بندی پلاستیکی مفید است ؟

  هدر رفتن مواد غذایی یک مشکل بزرگ بسیاری از ما است همه ما از هدر دادن غذا متنفریم و در رستوران ها و کافه ها سلف های دانشگاه و ... شاهد این صحنه هستیم ، به میزان غذایی که دور می ریزیم ،به همان اندازه هم پور دور ریخته میشود. اما بیایید از زاویه دیگری به این موضوع نگاه کنیم: تأثیر مضر دور ریختن غذا بر محیط زیست. با توجه به اینکه بسیاری از مردم از این ضرر بی خبرند.
ما بسته بندی پلاستیکی سالور را خیلی دوست داریم چون از هدر دادن مواد غذایی متنفریم
 
هدر رفتن مواد غذایی یک مشکل بزرگ  بسیاری از ما است
همه ما از هدر دادن غذا متنفریم و در رستوران ها و کافه ها سلف های دانشگاه و ... شاهد این صحنه هستیم ، به میزان غذایی که دور می ریزیم ،به همان اندازه هم پول دور ریخته میشود. اما بیایید از زاویه دیگری به این موضوع نگاه کنیم:
تأثیر مضر دور ریختن غذا بر محیط زیست. با توجه به اینکه بسیاری از مردم از این ضرر بی خبرند.
یک نظرسنجی در سایت Plastics Make It Possible انجام شد نشان داد که 70 درصد آمریکایی ها می گویند که هدر دادن مواد غذایی در ایالات متحده انها را اذیت میکند. حالا دلیل آنها چی بود؟ بسیاری از آنها میگفتند پول زیادی هدر میرود و عده ای دیگر ناراحت انسانهایی بودند که گرسنه هستند.
اما به عنوان یک کشور آگاه، به نظر نمی رسد که خیلی از مردم از تأثیرات زیست محیطی مواد غذایی تلف شده آگاه باشند. این بررسی نشان می دهد که تنها حدود 15 درصد از ما ارتباط بین مواد غذایی تلف شده و تأثیر زیاد آن بر محیط زیست را میدانیم. جالب است که ، یک نظرسنجی توسط دانشگاه جان هاپکینز تقریباً همین مسئله را بررسی کرده است است: تأثیرات زیست محیطی در بین دلایل شرکت کنندگان در نظرسنجی برای کاهش ضایعات مواد غذایی در رده آخر قرار گرفت.
 
بنابراین ارتباط بین مواد غذایی تلف شده با محیط  زیست را کمی مورد بررسی قرار دهیم ... و سپس بررسی خواهیم کرد که چرا بسته بندی مناسب - از جمله ظروف پلاستیکی مدرن و بسته بندی های پلاستیکی، کیسه فریزر ها و دیگر محصولات سالور  می توانند نقش مهمی در جلوگیری از هدر رفتن مواد غذایی ایفا کنند.
 
ایالات متحده آمریکا EPA می گوید:
 
"در سال 2013 ، آمریکایی ها حدود 37 میلیون تن زباله مواد غذایی تولید کردند "
"وقتی مواد غذایی در محل های دفن زباله دفع می شود ، به منبع مهمی از متان تبدیل می شود - یک گاز قوی گلخانه ای با 21 برابر پتانسیل گرمایش جهانی دی اکسید کربن. دفن زباله ها منبع اصلی متان  است و بیش از 20 درصد از کل انتشار گازهای متان را تشکیل می دهند. "
"تقریبا 13 درصد از گازهای گلخانه ای با رشد ، تولید ، حمل و نقل و دفع مواد غذایی در ارتباط است. با کاهش مقدار تلف شده مواد غذایی ، می توانیم میزان انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهیم. "  


این مطلب را به اشتراک بگذارید